aboutus

Shenzhen Canroon Electrical Appliances Co., Ltd.

Shenzhen Canroon Electrical Appliances Co., Ltd. Shenzhen Canroon Electrical Appliances Co., Ltd. Shenzhen Canroon Electrical Appliances Co., Ltd. Shenzhen Canroon Electrical Appliances Co., Ltd. Shenzhen Canroon Electrical Appliances Co., Ltd.
1 2 3 4 5
Shenzhen Canroon Electrical Appliances Co., Ltd.
<-Video Images->
Rodzaj działalności: Producent
Eksporter
Sprzedawca
Rynek Główny: Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
marki: Canroon
Ilość pracowników: 100~200
Coroczne wyprzedaże: 2,000,000-3,000,000
Rok założenia: 2010
pc Export: 80% - 90%
O nas
Wprowadzenie

Canroon jest wybitnym dostawcą rozwiązań oszczędzających energię, których produkty i rozwiązania są szeroko stosowane w przemyśle, w tym w przemyśle stoczniowym, lotniczym, samochodowym, metalurgicznym, chemicznym, budowie rurociągów naftowych, nowych materiałach, nowej energii itd.


Canroon posiada profesjonalny zespół ds. Badań i rozwoju, którego celem jest przekształcanie mądrości w wiodące produkty i usługi w celu zaspokojenia potrzeb różnych klientów i tworzenia wartości podtrzymującej.


Ze względu na wszechstronne zalety w dziedzinie elektroniki energetycznej oraz przylegając do idei oszczędności energii i redukcji emisji, oferujemy niezawodne i przyjazne dla środowiska rozwiązania inżynierskie, aby utrzymać przewagę.

"Tworzymy, dzielimy się". Dołączamy do naszych partnerów, aby współpracować z innowacjami i dostarczać użytkownikom niezawodne produkty i zaawansowane rozwiązania, z wizją lepszej harmonii między ludzkością a naturą.

Historia

Firma Canroon została założona w 2010 roku, produkując produkty z indukcyjnej maszyny grzewczej i przetwornicy częstotliwości.

Nasi założyciele i działy badawczo-rozwojowe mają dziesiątki lat technologii odwracania. Zapewnia to stabilne działanie wszystkich naszych produktów przemysłowych oraz projekt humanizacji w miejscu pracy.

Nasze doświadczenia zapewniające i współpracujące z kontrahentami projektu, użytkownikami końcowymi, pomagają nam dowiedzieć się, czego potrzebują i jakie rozwiązania najlepiej z nimi świadczą, co odzwierciedla projekt i ulepszoną wersję naszych produktów.

Teraz jesteśmy nie tylko dostawcami firm państwowych, takich jak CMHI , CNPC , CNOOC , ale także wywalczyliśmy naszą replikację na globalnym rynku.

Nasze urządzenia zajmują się projektami z bardzo zimnych mieszkańców, jak na przykład Europa Północna, Kanada, na gorące powietrze, takie jak pustynia na Bliskim Wschodzie. CR2000 i CR2100 wykazują również ich zdolność odbiegającą od kontynentów w statkach do układania rur i pokładów offshore.

Cieszymy się na dalsze rozmieszczenie dystrybutorów na całym świecie i dostarczanie naszym zakładom przemysłowym większej liczby klientów, dzieląc się korzyściami płynącymi z efektywnej i inteligentnej kontroli.

Usługa

Canroon zna znaczenie kompleksowego systemu usług sprzedażowych, zwłaszcza dla produktów przemysłowych.

Aby ustanowić ogólnokrajową normę, Canroon poprawia sieć serwisową, dojrzały system zarządzania usługami technologicznymi i sprzedaŜ, sprzedaż, serwis posprzedaŜny dla dealerów i uŜytkowników wysokiej jakości.


W trakcie rocznej gwarancji, w okresie gwarancji, nasi inżynierowie serwisu zapewnią użytkownikom szybką, terminową, sprawną i bezpłatną obsługę techniczną. Poza okresem gwarancji nadal otrzymasz usługę kompensacyjną. Firma Canroon stale poszukuje "produktów o niższej jakości, wysokiej jakości obsługi klienta".

Nasz zespół

Product Line

Maszyna do ogrzewania indukcyjnego ""

Seria CR2000:

Oceniać 5KW, 10KW, 40KW, 80KW, 120KW
Aplikacje Wstępne podgrzewanie wstępne , PWHT , połączenie powłok antykorozyjnych itp.
Przemysł Olej i gaz, projekt na lądzie i na lądzie, budowa i naprawa rurociągów i elektrowni, .....

Seria CR2100:

Oceniać 10KW ~ 300KW
Cecha Transformator ręczny, różne uzwojenia adaptacyjne; Jedna maszyna do ogrzewania obiektu o innym kształcie / rozmiarze.
Aplikacje Lutowanie , wyżarzanie , utwardzanie , odwirowywanie , prostowanie , utwardzanie , usuwanie farby , wkręcanie śrub itp.
Czas przetwarzania Zwykle sencons

Przemiennik częstotliwości zmiennej częstotliwości ""

Seria CV900:

Oceniać 0.4KW ~ 315KW
Cecha Wysokowydajny moment obrotowy, pełny zakres obrotów, szybka reakcja, doskonała adaptacja ładunku, wysoka precyzja sterowania, dobra niezawodność.
Aplikacje Maszyny włókiennicze, wałki , wentylatory, metalowe urządzenie do ciągnienia, pompa immersywna , itp

Szczegóły kontaktu